Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Z aparatem przez Brazylię w Yerbaciarni Terere

26 września 2012, 19:00 - 21:00

Podczas pierwszego z cyklu slajdowiska organizowanego przez Fundację Terra Brasilis we współpracy z Yerbaciarnią Terere zobaczycie zdjęcia autorstwa Agnieszki Dachterskiej, która na swoich fotografiach starała się uchwycić klimat urzekających miejsc, takich jak Rio de Janeiro, Salvador, Ouro Preto, czy wodospady Iguaçu (po stronie brazylijskiej i argentyńskiej). Podczas pokazu zdjęć Agnieszka podzieli się z Wami najciekawszymi doświadczeniami zebranymi podczas wyprawy do Brazylii w maju 2011 roku, a także informacjami praktycznymi, o których nie zawsze wspominają przewodniki.


Zapraszamy wszystkich, którzy chcą wspólnie z nami powspominać, szukają inspiracji, lub praktycznych wskazówek odnośnie podróży do Brazylii oraz wszystkich ciekawych świata. Świetny sposób na rozegnanie jesiennych smuteczków!

Wśród uczestników slajdowiska rozlosujemy nagrodę – voucher na zakupy w Yerbaciarni Terere, gdzie oprócz yerba mate, znajdziecie wiele innych przysmaków, które przenoszą myślą do Ameryki Południowej.

autor tekstu: Ola Plewka – Szmigiel

politolog, latynoamerykanistka, podróżniczka, pilot wycieczek i przewodnik po Warszawie

Komentarze facebookowe:

Komentarze (y)

Szczegóły

Data:
26 września 2012
Czas:
19:00 - 21:00
Wydarzenie kategoria:

Miejsce

Terere Yerbaciarnia
Bartoszewicza 11
Warszawa, Poland
+ Google Map

Komentarze facebookowe:

Komentarze (y)