Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Targi Latino w Warszawie

11 maja 2013, 10:00 - 12 maja 2013, 20:00

W dniach 11 i 12 maja w centrum handlowym Blue City  w Warszawie odbędą się Targi Latino. Każdy kogo interesują kraje Ameryki Południowej i Środkowej, zarówno w kontekście kulturowym, gospodarczym czy też turystycznym znajdzie tu coś dla siebie.

Organizatorem wydarzenia jest Komitet Organizacyjny Targów Latino, w skład którego wchodzą Dyrektor Artystyczny Paweł Kucharczuk oraz Paweł Żuchowski. Projekt wspierają Oswaldo Nino, Stowarzyszenie Puente, Fundacja Terra Brasilisis, Fundacja Macunaima, Ambasady Latynoamerykańskie w Polsce.

Smak_Andow_kawa

„Targi Latino” to idea stworzenia profesjonalnej platformy mającej na celu prezentację produktów latynoamerykańskich w Polsce. To idea promocji i integracji osób oraz organizacji zajmujących się wymianą handlową oraz kulturalną, pomiędzy Polską a Ameryką Łacińską. Myśl przewodnia „Targów Latino” to poszerzanie wiedzy o krajach Ameryki Środkowej i Południowej, integracja oraz wymiana informacji pomiędzy zainteresowanymi stronami.

Chcemy zadbać o maksymalizację zainteresowania społecznego ideą promocji kontekstów kulturowych i gospodarczych związanych z Ameryką Łacińską. Współpracujemy z instytucjami handlowymi, instytucjami kultury oraz ambasadami. Naszym zamiarem jest, aby całość wydarzenia odbyła się w kolorowej, autentycznej formie latynoamerykańskiej – pełnej pasji i energetycznej muzyki.

Lokalizacja miejsca nie jest przypadkowa. Oprócz pięknego wnętrza, Blue City charakteryzuje długa tradycja targów regionalnych, świetna lokalizacja oraz otwartość na promocje innych kultur.

Organizatorem wydarzenia jest Komitet Organizacyjny Targów Latino, w skład którego wchodzą Dyrektor Artystyczny Paweł Kucharczuk oraz Paweł Żuchowski. Projekt wspierają Oswaldo Nino, Stowarzyszenie Puente, Fundacja Terra Brasilis, Fundacja Macunaima, Ambasady Latynoamerykańskie w Polsce.

Targi odbędą się w dniach 11-12 maja 2013 i obejmą 25 stoisk tematycznych. Również wystawiać się będą niezależni producenci. W centralnej części targów stanie mini scena, na której będziemy prezentować produkty ze stoisk wraz z osobami je reprezentującymi. W trakcie trwania targów odbędą się liczne pokazy taneczne, koncerty oraz animacje zumbowe. Co godzinę będziemy prezentowali nowe wątki artystyczne oraz kulturowe wybranych krajów Ameryki Łacińskiej. Wieczorem zaprosimy wszystkich uczestników Targów Latino na After Party do Klubu Lucid znajdującego się na 4-tym piętrze CH Blue City.

Więcej informacji znajdziesz tu.

 

autor tekstu: Ola Plewka – Szmigiel

politolog, latynoamerykanistka, podróżniczka, pilot wycieczek i przewodnik po Warszawie

« poprzedni post
 
następny post »

Komentarze facebookowe:

Komentarze (y)

Szczegóły

Start:
11 maja 2013, 10:00
Koniec:
12 maja 2013, 20:00
Wydarzenie kategoria:

Miejsce

Blue City
Aleje Jerozolimskie 179
Warszawa, Polska
+ Google Map

Komentarze facebookowe:

Komentarze (y)