Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spotkanie z podróżniczkami: Las Blondynas

18 stycznia 2013, 18:00 - 20:00

O PLN
Oficjalne logo Dni Kultury Latynoskiej w Krakowie

14.01 – 19.01

W ramach Dni Kultury Latynoskiej organizowanych przez Fundację Instytut Kultury Latynoamerykańskiej odbędą się spotkania z podróżnikami . Więcej informacji o całej imprezie znajdziesz tu… a także na stronie organizatorów www.dnikulturylatynoskiej.pl

Las Blondynas to trzy niesamowite dziewczyny pochodzące z Łowicza. Studentki, przyjaciółki, podróżniczki. Marta, Ania i Ola.

Dwa lata temu spontanicznie podjęły decyzję o podróży marzeń – podróży dookoła świata. W kwietniu tego roku marzenia stały się rzeczywistością i dziewczyny rozpoczęły swoją wyprawę. Plan – w 190 dni przemierzyć Amerykę Południową, Australię i Azję. Pierwszym etapem była Ameryka Południowa. Dziewczyny odwiedziły Wenezuelę, Kolumbię, Ekwador, Peru, Chile i Argentynę.

Na spotkaniu z Las Blondynas dowiecie się między innymi jak nie należy ubierać się w Wenezueli i gdzie zdobyć tamtejszą walutę, skoro nie w kantorze? W jakim kraju jedzenie świnek morskich jest na porządku dziennym i jak w takim razie smakują? Czy warto odwiedzić Machu Picchu oraz co łączy Polaków z kanionem Colca i dlaczego według Oli jest to najpiękniejsze miejsce na Ziemi?

Gorąco zapraszamy na spotkanie z szalonymi Łowiczankami, dla których świat nie ma granic!

 

 

piec art

 

autor tekstu: Marcin Plewka

podróżnik, dziennikarz, ekonomista, pilot wycieczek i przewodnik miejski po Warszawie i Krakowie

Flickr 

Komentarze facebookowe:

Komentarze (y)

Szczegóły

Data:
18 stycznia 2013
Czas:
18:00 - 20:00
Koszt:
O PLN
Wydarzenie kategoria:

Miejsce

Piec Art
Szewska 12
Kraków,
+ Google Map

Komentarze facebookowe:

Komentarze (y)