Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

FIESTA POLSKA VIVA y AMIGOS

26 stycznia 2013, 20:00 - 27 stycznia 2013, 06:00

polskavivaŚwiętujemy drugą rocznicę portalu informacyjnego o Polsce po hiszpańsku www.polskaviva.com i tak jak podczas pierwszej rocznicy, chcemy to uczcić razem z wami.

Ponadto, kilka miesięcy temu, jako grupa komunikacyjna Grupo Polska Viva, wydaliśmy pierwszy numer darmowego drukowanego miesięcznika po hiszpańsku i po polsku POLSKA VIVA, który ma nakład 5 tys. egzemplarzy dostępnych w głównych miastach w kraju.

Dlatego też, nadszedł moment zorganizowania FIESTA POLSKA VIVA y AMIGOS w ramach podziękowania za waszą wierność, która odbędzie się w LA TABERNA DEL TEATRO, na ul. Kazimierza Karasia 2 w Warszawie. Idealna okazja, abyśmy wszyscy razem mogli to uczcić. Sobota 26 stycznia od 20:00, do momentu aż zabraknie wam sił, nie ma godziny zamknięcia.

Imprezę rozpocznie meksykański DJ, Daniel Zorzano, członek grupy Plastilina, który przez całą noc będzie grał najlepsze utwory hiszpańskie i latynoamerykańskie w całej Warszawie! Nie daj się oszukać!

Później, tancerki OLA SOKOŁOWSKA i KASIA … zaprezentują pokaz flamenco na scenie lokalu LA TABERNA DEL TEATRO w trzech zapierających dech odsłonach.
Między 23:00 a 24:00, kubański muzyk mieszkający w Polsce, NOEL, lider grupy Noel & Su sabor de Cuba, podniesie temperaturę i przyspieszy rytmy grając na żywo najlepsze kawałki reggaeton prosto z Karaibów!

Od tego momentu i aż do bladego świtu, Daniel Zorzano będzie puszczał swoje najlepsze kawałki.

Nie zapomnijcie o tym. Największa sobotnia impreza odbędzie się w 26 stycznia w La Taberna del Teatro (hiszpańskie jedzenie, najlepszy alkohol z różnych stron świata, tapas i koktajle): Druga Rocznica Polska Viva i Przyjaciele.

Wstęp Wolny.

autor tekstu: Ola Plewka – Szmigiel

politolog, latynoamerykanistka, podróżniczka, pilot wycieczek i przewodnik po Warszawie

Komentarze facebookowe:

Komentarze (y)

Szczegóły

Start:
26 stycznia 2013, 20:00
Koniec:
27 stycznia 2013, 06:00
Wydarzenie kategoria:

Miejsce

Taberna del Teatro
Kazimierza Karasia 2
Warszawa, Polska
+ Google Map

Komentarze facebookowe:

Komentarze (y)