Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Brazylijska festa w przebraniach karnawałowych!

8 lutego 2013, 21:00 - 9 lutego 2013, 03:00

 

brasil carnaval showOd początku stycznia Ed Szynszyl zaprasza na gorące imprezy Praia Latina w Klubie Hemisphere, w Hotelu Intercontinental w Warszawie. W piątek 8 lutego rusza Brasil Carnaval – Festa Mascarodal! Brazylijska festa w przebraniach karnawałowych!

Brasil Carnaval!!! Festa das Máscaras! (impreza w maskach) Zapraszamy serdecznie na wyjątkowe wydarzenie w klimacie zmysłowego karnawału w Rio de Janeiro! W trakcie wieczoru niesamowita brazylijska energia. Show batucady Sambalada z Alexandere z Salvadoru na froncie oraz „swingu surda” Andre Mafry ! Towarzyszyć im bedą jedyna w swoim rodzaju rewia taneczna As Belezas do Brasil z programem Brasil Carnaval 2013.
W trakcie wieczoru nie zabraknie animacji zumbowych w wykonaniu naszej familia latina – Zumba Te…am Amo. Tym razem z większa domieszką nuty Brazylijskiej. Za sterami Ed Szynszyl i Alex Baxter. Za barem promocja drinków brazylijskich. Wejście 10 zł przebrani lub z maskami 🙂 Nieprzygotowani płaca więcej… 20 zł. W trakcie wieczoru wybieramy Króla i Królową Karnawału 2013 !!! Cenne nagrody.

 

 

 

 

 

autor tekstu: Ola Plewka – Szmigiel

politolog, latynoamerykanistka, podróżniczka, pilot wycieczek i przewodnik po Warszawie

« poprzedni post
 
następny post »

Komentarze facebookowe:

Komentarze (y)

Szczegóły

Start:
8 lutego 2013, 21:00
Koniec:
9 lutego 2013, 03:00
Wydarzenie kategoria:

Miejsce

Hotel Intercontinental – Klub Hemisphere
Emilii Plater49
Warszawa, Polska
+ Google Map

Komentarze facebookowe:

Komentarze (y)