Rząd Wenezueli rozdaje domy obserwującym Chaveza na twitterze !

Rząd Wenezueli podarował dom Alemar Rosnaty Jiménez, młodej, 20 – letniej obywatelce tego kraju. Uroczystość odbyła się w Palacio de Miraflores, siedzibie prezydenta w Caracas.

Czy zasłużyła się panna Jiménez, aby podarować jej tak niecodzienny prezent? Wymyśliła nową szczepionkę na raka? Jest autorką reformy służby zdrowia? Opisała w piękny sposób historię swojego kraju? Nic z tych rzeczy. Wystarczyło, że została 4 000 000  użytkownikiem twittera, która szczęśliwym trafem w odpowiednim momencie kliknęła przycisk OBSERWUJ, na profilu prezydenta Hugo Chaveza, w tym serwisie społecznościowym. Nie jest to pierwszy taki przypadek, w ten sam sposób nagrodzono także 3 000 000 obserwującą, która została Natalia Valdivieso, 19 – latka z Isla Margarita.

To właśnie na twitterze Chavez poinformował wszystkich o swoim powrocie do kraju słowami: „Powróciliśmy znowu do naszej ojczyzny  Wenezueli. Dziękuje Bogu ! Dziękuje ukochanemu ludowi. Tutaj będziemy kontynuować leczenie„. Potem, w kolejnym wpisie podziękowania skierował do przywódców kraju, który go gościł: ” Dziękuje Fidelowi, Raulowi i całej Kubie oraz moim rodakom za tyle miłości„.

źródło: BBC MUNDO

autor tekstu: Marcin Plewka

podróżnik, dziennikarz, ekonomista, pilot wycieczek i przewodnik miejski po Warszawie i Krakowie

Flickr 

Komentarze facebookowe:

Komentarze (y)

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 1 = 1

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.