Premiera teledysku dla Astora Piazzolli

Od dziś można oglądać kulisy powstawania teledysku pt. „Oblivion” w reżyserii Kasi Adamik i Olgi Chajdas. Utwór „Oblivion” pochodzi z najnowszej płyty mezzosopranistki Izabeli Kopeć pt. „Piazzolla. Show Me Your Tango”. W jedną z ról w teledysku wcieliła się najpopularniejsza polska aktorka, Kasia Zielińska.

– „Oblivion” to opowieść o dojrzewaniu do samotności i bilansie zysków i strat po nieudanej miłości – mówi Izabela Kopeć. – Obrazy, które wymyśliły do teledysku Kasia Adamik i Olga Chajdas są pełne refleksji, zadumy, tęsknoty i magii – zdradza mezzosopranistka. Premiera teledysku odbędzie się w lipcu. To teledyskowy debiut uhonorowanych nominacją do Oscara za film „W ciemności” Kasi Adamik i Olgi Chajdas.

Kulisy powstania teledysku dostępne są pod linkiem: http://www.orange.pl/kid,4002235741,id,4002573596,title,Making-of-teledysku-Oblivion-Izy-Kopec,video.html

Tymczasem od 28 maja na rynku dostępna jest płyta pt. „Piazzolla. Show Me Your Tango”, którą Izabela Kopeć nagrała w Luksemburgu z tamtejszym kwintetem Aconcagua.Nasz portal LatinoAmerica.pl jest obok Ambasady Argentyny i między innymi Polska The Times patronem medialnym tego muzycznego wydarzenia.

autor tekstu: LatinoAmerica.pl

admin portalu LatinoAmerica.pl

Komentarze facebookowe:

Komentarze (y)

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.