NEWS DNIA: Chavez nie żyje od 4 dni !

Portal LatinoAmerica.pl jako pierwszy w Polsce podaje tego newsa. Według informacji byłego ambasadora Panamy przy OPA (Organizacja Państw Amerykańskich) Guillermo Cocheza, Hugo Chavez nie żyje , a fakt ten jest ukrywany przed światem.

Zdaniem Cocheza, dnia 30 grudnia doszło do śmierci mózgu prezydenta Wenezueli. Natomiast po decyzji jego córek, od 4 dni jest on odłączony od wszelkiej aparatury podtrzymującej prace serca. Opublikowane w prasie zdjęcia przedstawiające Chaveza w obecności jego córek, ambasador określa jako fałszywki, bowiem jedna z córek przedstawiona na fotografii, nie posiada śladów dokonanej rok temu operacji nosa, która powinna być widoczna na zdjęciu.

„Został przetransportowany z Kuby do Wenezueli, ponieważ nie chciano odłączyć go od aparatury w obcym kraju. Potajemnie przygotowuje się nowe wybory a wszystko, co powiedziano o stanie zdrowie Chaveza w ostatnim czasie, to kompletne kłamstwo. Od wielu dni nie są w stanie pokazać go żywego, ale jeśli żyje to jest tylko roślinką.”  – tyle Guillermo Cochez.

Podobną informacje podaje także CNN Chile, powołując się na relacje byłego ambasadora.  Najbliższe dni pokażą, czy jego relacja jest prawdziwa. Nie jest to pierwszy przypadek w historii, kiedy lewicowy dyktator sztucznie podtrzymywany jest przy życiu, lub ukrywa się informacje o jego śmierci.

MSZ Wenezueli oświadczyło, że „wersja podawana przez Cocheza nie jest prawdziwa, a Hugo Chavez poddawany jest dalszym zabiegom medycznym.”

Źródło: NTN 24, CNN Chile

Obejrzyj wideo z rozmowy telefonicznej z byłym ambasadorem Panamy przy OPA:

autor tekstu: Marcin Plewka

podróżnik, dziennikarz, ekonomista, pilot wycieczek i przewodnik miejski po Warszawie i Krakowie

Flickr 

Komentarze facebookowe:

Komentarze (y)

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 + 3 =

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.