LATIN FACES – Football edition

Wielkie święto futbolu wreszcie w naszym kraju! To uczta kolorów i pozytywnej energii!!! To wyjątkowa okazja aby kibicować i tańczyć z brazylijskimi bębnami grupy Sambalada, sambistkami z rewii As Belezas do Brasil oraz “zumbować” z doświadczonymi Team Amo & Amigos.

Zapraszamy w najbliższą sobotę 16 czerwca do Iguana Lounge, ul. Zajączkowska 11 a, Warszawa. Start o 21.

Przyjdź na energetyczną imprezę do klubu Iguana Lounge, a poczujesz autentyczne latino!

Szalony El Quijote de la Musica Latina (Don Kiszot Muzyki Latynoskiej) czyli Ed Szynszyl i Sherlock Holmes doskonałego bitu czyli Sebastian Korsak wykradli tajną receptę na witalność ukrytą w zakamarkach Ameryki Środkowej i Południowej, Afryki i Europy.

Poznasz nieznane Ci twarze latino i zrozumiesz dlaczego nogi same Ci tańczą! Każda sobota to osobny temat, inni artyści i inne emocje! Uwolnij radość życia i baw się podczas gorącej fiesty! Viva Brasil! Viva America Latina!!! Viva energy of life!”

Prezentacja prowadzących imprezy:

Sebastian Korsak – Przez 9 lat dziennikarz muzyczny w PR 3 Polskiego Radia, gdzie swoje doświadczenie radiowe zdobywał pod czujnym okiem Marka Niedźwieckiego. Autor i producent popularnych składanek muzycznych. Od kilku lat w Radiu Pin, gdzie prowadzi  muzyczne audycje.

DJ Ed Szynszyl – Popularyzator wielokulturowości w Polsce, animator kultury (dyrektor festiwalu Bom Dia Brasil) , prezenter radiowy (radio Jazz i radio Pin) od 12 aktywny dj grający po całej Polsce i za granicą.

Specjalizuje się w szerokim spektrum muzyki latynoamerykańskiej, w szczególności – brazylijskiej, swingu i muzyce retro.

 Wystąpią:

As Belezas do Brasil to międzynarodowa grupa taneczna składająca się z profesjonalnych tancerek z wieloletnim doświadczeniem w szkołach tańca i rewiach tanecznych. Rewię współtworzą między innymi tancerze z Kenii, Angoli i oczywiście z Brazylii Zjawiskowe tancerki w przepięknych kostiumach prosto z brazylijskich atelier tworzą niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju spektakularne widowisko.

SAMBALADA to projekt perkusyjny prowadzony przez dwóch Brazylijczyków Andre Mafrę oraz Alexa Baxtera. Gramy karnawałową muzykę perkusyjną – batucade. Różnorodność instrumentów, ciekawe aranżacje, pulsujący brazylijskie rytmy porywają do tańca i oczarowują publiczność.

ZUMBA Team Amo to grupa profesjonalnych tancerzy i instruktorów zumba fitness. Występują na maratonach i konwencjach w kraju i za granicą. Można ich spotkać podczas zumba party w klubach w całej Polsce. Uatrakcyjniają imprezy, podczas których zabawiają uczestników animacjami tanecznymi, pokazami i recitalami. Team Amo to profesjonalizm, charyzma i zabawa na najwyższym poziomie energii.

Rezerwacje: (22) 851 23 23

autor tekstu: Ola Plewka – Szmigiel

politolog, latynoamerykanistka, podróżniczka, pilot wycieczek i przewodnik po Warszawie

Komentarze facebookowe:

Komentarze (y)

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.