Klub Podóży Horyzonty (Warszawa i Kraków)

Jesteśmy biurem podróży dla ciekawych świata: miłośników przyrody, pieszych wędrówek górskich oraz osób zainteresowanych historią i kulturą. Dla tych, których nie zadowala pobieżne i pospieszne zwiedzanie, lecz którym radość i satysfakcję daje zgłębianie wiedzy o świecie. Dla ludzi aktywnych, którzy wolą czynny wypoczynek niż leniuchowanie na plaży. Kolejny rok wspólnie podróżujemy odkrywając ciekawe krainy, zachwycając się przyrodą, spotykając niezwykłych ludzi. Firma figuruje w Centralnym Rejestrze Zezwoleń pod nr D/435/03/180/2004, bezpieczeństwo klientów zapewnia gwarancja SIGNAL IDUNA S.A. nr M 159630.

Nasze atuty

Propozycje naszych wyjazdów są wyjątkową ofertą na polskim rynku. Są to wycieczki dla tych, którzy lubią bliżej zapoznać się z przyrodą, historią i tradycją odwiedzanych miejsc. Zamiast towarzystwa tłumu turystów i zgiełku zatłoczonych plaż oferujemy wypoczynek na łonie przyrody, obserwacje zwierząt i roślin w ich naturalnym środowisku, spokojne wędrówki górskie. Unikając sztucznie spreparowanych „atrakcji turystycznych” odwiedzamy miasteczka i wsie, w których wciąż żyje się jak przed laty – ze spokojem smakując życia.

Nie powtarzamy schematów

Wybieramy dla Ciebie to, co autentycznie ciekawe, co jest istotą danego regionu i nadaje mu niepowtarzalny charakter. Nasi przewodnicy to nie zwykli piloci, lecz grupa pasjonatów – przyrodnicy, przewodnicy górscy, historycy, geografowie. Tym, co ich łączy jest zamiłowanie do podróżowania i poznawania. To oni zaproponowali miejsca, które chcemy Ci pokazać.

Nasza oferta

Jeśli więc pragniesz wypocząć, a jednocześnie poznać przyrodę, lokalne tradycje i codzienne życie ludzi, jeśli chciałbyś zdobywać górskie szczyty, powędrować brzegiem oceanu oraz cieszyć się z podróżowania w gronie osób, które łączy ciekawość świata – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-18:00.

Klub Podróży HORYZONTY
ul. Kaliska 23 lok. 2
02-316 Warszawa

tel.:22 10 10 720
22 10 10 721

faks:22 10 10 726

e-mail: biuro@horyzonty.pl

Klub Podróży HORYZONTY
ul. Garncarska 5
31-115 Kraków

tel.:12 31 24 400
12 31 24 401

e-mail: biuro@horyzonty.pl

strona www: http://www.horyzonty.pl

autor tekstu: LatinoAmerica.pl

admin portalu LatinoAmerica.pl

Komentarze facebookowe:

Komentarze (y)

Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 19 = 21

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.