Telefony w Peru

Strona głównaForumsPeruTelefony w Peru

Przeglądają 4 wpisy - 1 przez 4 (z 4 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #8595
  Moniq
  Participant

  wazne_telefony-telefonWitajcie?

  Czy można kupić w Peru kartę do telefonu komórkowego? Chodzi mi o kartę bez abonamentu, czyli z nowym numerem telefonu i kwotą do wykorzystania na rozmowy telefoniczne. Jakie są to karty (firmy)?

  #8596
  Marcin
  Keymaster

  tak oczywiście, że można, zakupić karty, firm jest mnóstwo, pamiętaj tylko, żeby aparat telefoniczny obsługiwał zakresy peruwiańskie, wszystkie modele nowych telefonów, które nie kosztują 120 PLN tylko z 400 PLN mają funkcje wielozakresowe, jeśli będziesz używać karty polskiej pamiętaj o wyłączeniu poczty głosowej, bo skasują cię za każde nieodebrane połączenie w wysokości ok 10 PLN

  Motto Marcina: Ameryka Łacińska to moja miłość i pasja

  #10107
  magd
  Participant

  Witam wszystkich, chciałabym się upewnić, że mój polski telefon będzie obsługiwał zakresy peruwiańskie, o których mowa wyżej. Jest to smartfon Sony Xperia. ewentualnie gdzie mogłabym się tego dowiedzieć i jakie to są te zakresy peruwiańskie (parametry). w Peru chciałabym kupić kartę pre-paid, głownie zależy mi na tym by móc korzystać z internetu w telefonie. Jakich operatorów (i ewentualnie jakie taryfy) polecacie? jak jest ogólnie z zasięgiem, i zasięgiem pomiędzy miejscowościami (np. w autobusach), a także w kanionach: Colca (np. Cabanaconde) i Cotahuasi.z góry dziękuję i pozdrawiam.Magda (PS bardzo przydatna ta informacja odnośnie poczty głosowej)

  #10135
  Ola
  Keymaster

  Karty prepaidowe możesz kupić już na lotnisku. Oferty operatorów sa zbliżone. Co do technicznych szczegółów – nie wiem.
  Z zasięgiem różnie bywa, szczególnie na odludziu.

Przeglądają 4 wpisy - 1 przez 4 (z 4 w sumie)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.