mosia

Odpowiedzi forum utworzone

Przeglądają 3 wpisy - 1 przez 3 (z 3 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • w odpowiedzi na: Jak najtaniej dotrzeć do Machu Picchu? #8932
  mosia
  Participant

  Na przełomie roku kupiłam tani bilet do Peru. Zaczęłam szukać jakichkolwiek informacji nt. podróżowania po tym kraju i trafiłam NA SZCZĘŚCIE na portal latinoamerica. Wasze rady była dla mnie mega przydatne.na początku maja wróciłam z 2-tygodniowej wyprawy do Peru. W tym czasie starałam się zobaczyć jak najwięcej, chociaż juz dawno wiedziałam, że 2 tygodnie to strasznie mało. W Peru istny polski nalot – wielu skorzystało z promocji- rekordziści dolecieli tam z Paryża za 150 EUR. Podróż po Peru – fantastyczna. Bez żadnych problemów, połączenia autobusowe i busowe – znakomite. Przelot z Limy do Cuzco – w dobrej cenie. Noclegi w hostelach – w niezłym standarcie za przyzwoitą cenę. Ludzie sympatyczni – zwłaszcza jak sie trochę rozumie i mówi po hiszpańsku (a wyjazd zdopingował mnie do nauki), czasami ma sie uczucie, że wyciągają kasę przesadnie, ale mi ta świadomość w niczym nie przeszkadzała – w końcu z tego żyją. Była to moja pierwsza tak daleka wyprawa „z plecakiem” (sukces – zmieściłam sie w dużym bagażu podręcznym), ale teraz już wiem, że tylko tak chcę podróżować. Wasz portal polecam i będę polecała wszystkim, którzy obierają kierunek na Amerykę poł. – liczę, że jeszcze tam wrócę. Pozdrawiam przyjaciół ze szlaku, wiem, że tu zaglądają – Roxona z Agatą, Piotrka i Magdę, Guciów, Michała i Martę z W-wy. Dla Was duże duże dzięki – Mosia

  w odpowiedzi na: Machu Picchu #7083
  mosia
  Participant

  Ja mam jeszcze jedno pytanie – trochę z innej beczki. A mianowicie – czy można przywieźć legalnie liście koki (takie na herbatkę) do Europy, czy ta niewinna roślinka jest traktowana jak dragi? Bo tak sobie myślę, że to niezły prezent może być.

  w odpowiedzi na: Jak najtaniej dotrzeć do Machu Picchu? #6491
  mosia
  Participant

  W nawiązaniu do postu Latinoamerica.pl zawierającego super wyczerpującą odpowiedź na moje pytanie – jak najlepiej dostać się do Machu Picchu – jeszcze jedno pytanko: czy bilet wstępu kupić przed wyjazdem (nawet już teraz) przez internet czy na miejscu po przyjeździe. Pytam, bo wiem, że dziennie może wejść tylko 2500 osób, a na samą górę tylko 400. Jaki ruch jest w okolicach końca kwietnia? Z góry dzięki.

Przeglądają 3 wpisy - 1 przez 3 (z 3 w sumie)