magd

Odpowiedzi forum utworzone

Przeglądają 4 wpisy - 1 przez 4 (z 4 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • w odpowiedzi na: Machu Picchu – dojazd i powrót #10137
  magd
  Participant

  Dziękuję Olu za informacje. Właśnie zakupiłam bilety no pociąg i straciłam trochę nerwów, przy rezerwacji trzeba było podać adres email pasażera, podałam więc adres skrzynki, którą mam na o2 o otrzymałam komunikat „invalid email”, podałam inny adres (też z o2) i znów to samo. Po dłuższej chwili przyszło mi do głowy, że może adres z innego portalu zostanie zaakceptowany i bingo (system zaakceptował adres skrzynek na wp i onecie). może ktoś skorzysta z mojego doświadczenia. i jeszcze zastanawiam się czy z kolei te bilety na pociąg również wystarczą wydrukowane. aha – mój wpis dotyczy biletów kupowanych na stronie perurail.
  pozdrawiam

  w odpowiedzi na: Nocleg Cuzco i Aguas Calientes #10112
  magd
  Participant

  Cześć Mag,

  mnie do wylotu pozostało 2 tygodnie, więc myślę, że nasz czas pobytu w Peru częściowo się pokryje.

  może miałabyś ochotę na wymianę informacji, ewentualnie może jakieś wspólne zwiedzanie wybranych atrakcji (ze mną jedzie jedna osoba).

  jeśli tak proszę napisz na mój adres email: kowalska.mag.1985@o2.pl<strong id=”user-info”>

  pozdrawiam

  Magda

  w odpowiedzi na: Machu Picchu – dojazd i powrót #10108
  magd
  Participant

  cześć, podbijam pytanie Pawła, szczególnie zastanawiam się czy trzeba wymienić wydrukowany bilet na MP na jakiś inny i gdzie ewentualnie to zrobić, chętnie także zdobędę namiary na nocleg w AC. zastanawiam się także, czy jest jeszcze szansa by pojawiły się tanie pociągi do AC i z powrotem na termin 3,4 maja 2014 r. (?)  aktualne ceny to co  najmniej 60 – 70 USD w jedną stronę.

  pozdrawiam Magda

  w odpowiedzi na: Telefony w Peru #10107
  magd
  Participant

  Witam wszystkich, chciałabym się upewnić, że mój polski telefon będzie obsługiwał zakresy peruwiańskie, o których mowa wyżej. Jest to smartfon Sony Xperia. ewentualnie gdzie mogłabym się tego dowiedzieć i jakie to są te zakresy peruwiańskie (parametry). w Peru chciałabym kupić kartę pre-paid, głownie zależy mi na tym by móc korzystać z internetu w telefonie. Jakich operatorów (i ewentualnie jakie taryfy) polecacie? jak jest ogólnie z zasięgiem, i zasięgiem pomiędzy miejscowościami (np. w autobusach), a także w kanionach: Colca (np. Cabanaconde) i Cotahuasi.z góry dziękuję i pozdrawiam.Magda (PS bardzo przydatna ta informacja odnośnie poczty głosowej)

Przeglądają 4 wpisy - 1 przez 4 (z 4 w sumie)