Odpowiedz na: 2 tygodniowy wyjazd do Peru – co moge zobaczyc w dwa tygodnie?

Strona głównaForumsPeru2 tygodniowy wyjazd do Peru – co moge zobaczyc w dwa tygodnie?Odpowiedz na: 2 tygodniowy wyjazd do Peru – co moge zobaczyc w dwa tygodnie?

#7827
szymonunion
Participant

Witam Olę, Marcina i czytelników,

pytanie konkretne do speców: plan się krystalizuje i muszę go dopinać powoli i robić rezerwacje hoteli itd, itp. W związku z tym proszę o opinie niżej przedstawionego planu – chodzi o to czy to ma ręce i nogi ORAZ – czy czasowo jest OK:) kiedyś pisałem już, ale lekkie zmiany doszły:

UWAGA! mam dzien/dwa zapasu widzę po napisaniu tego wszystkiego co ponizej – pewnie gdzieś z racji późnej pory przesadziłem z czasem, proszę o poprawę – gdzie zostać dłużej/zobaczyć więcej.

24 – przylot do LIMY 11:40, przejazd busem Cruz Del Sor LUB Oltursa LUB Civa do AREQUIPA (wyjazd koło 17:30-18:00, podróż 15h w wygodnych warunkach), nocleg
25 – pobudka rano, rafting na rzece Chili, potem zwiedzanie i wyjazd do CHIVAY. nocleg (tour kupiony w AREQUIPIE?) – czy to się uda w 1 dzień?
26 – kanion Colca / Cruz Del Condor. Przejazd do PUNO, wykupienie tour’u 2-dniowego. Nocleg u Indian Keczua – tam sie spi u nich w spiworach czy jak to jest?
27 – drugi dzień tour’u, powrót do PUNO, przejazd do CUSCO, nocleg.
28 – tour albo samemu do Św. Doliny, Cusco-Pisac-Ollaytantambo, pociag do Aguas Calientes, nocleg tam.
29 – Machu Picchu zwiedzanie, wejście wczesne, a potem wejście na Huaynapicchu. Powrót do Ollaytantambo i do Cusco (nocleg)
30 – wylot z CUSCO po 10:00, po 12 w LIMIE, hotel,zwiedzanie
1/2 – LIMA
3 – ???

4 – wylot z LIMY

Serdecznie dziękuję z góry za pomoc!

 

Pozdrawiam!