Odpowiedz do: Luty 2015 – Wyjazd do Peru

Strona głównaForumsPeruLuty 2015 – Wyjazd do PeruOdpowiedz do: Luty 2015 – Wyjazd do Peru

#10167
Natalia
Participant

cześć Felix,
Nie pomożemy Ci za bardzo bo nie wiele jeszcze wiemy w tym temacie ale podłączamy się pod Twoje pytanie gdyż mamy podobną sytuaję. Lecimy do Peru 9-23 lutego i też zbieramy informację i przygotowujemy plan. będziemy tam pierwszy raz w życiu więc nie mamy żadnego doświadczenia, tylko zdobyte informacje.
tak jak pisałeś w sieci piszą głównie o deszczach w tym tgerminie ale znalazłam w też filmiki, które pokazują ładną pogodę:


http://kochamyperu.pl/na-oko/machu-picchu-w-oczach-marty-popiolek/

Z pewnością luty to jedyny okres w roku kiedy przez cały miesiąc zamknięta jest Droga Inków (szlak do wejscia na Machu Picchu) ale nie z powodu deszczu tylko tylko porządków i konserwacji – poprostu sprzątają tam w tym czasie. Ale Dolina Inków jest otwarta.

Biura podróży organizują tam wycieczki w lutym i twierdzą, że pomoga nie utrudnia realizacji całego planu. Tu są nawet zdjęcia i opinia osoby, która była na takiej wycieczce właśnie w lutym:
http://www.rainbowtours.pl/peru-i-boliwia/zakwaterowanie-pru?liczbaDoroslych=2&liczbaDzieci=0&liczbaPokoi=1&czyCenaZaWszystkich=#2015-02-06

My też bardzo obawiamy się pogody ale jesteśmy dobrej myśli. Z pewnością trzeba nastawić się na deszcz ale taki do zniesienia mam nadzieję 🙂

Pozdrawiam,
Natalia